Ruszamy z portalem ogłoszeniowym

Minęło kilka miesięcy, od pomysłu do realizacji. Dziś oficjalnie oddajemy do użytku nowy, portal ogłoszeniowy skierowany dla branży transportu lekkiego tzw. busiarzy, który znajdziecie pod adresem ebusiarze.pl. Pomysł stworzenia serwisu internetowego z darmowymi ogłoszeniami branży transportu lekkiego zrodził się na początku 2019 roku. Po zakupie domeny oraz oprogramowania podjęto działania mające na celu stworzenie serwisu jak najbardziej prostego i intuicyjnego, z którego będą korzystać zarówno osoby prywatne jak i Firmy z branży transportowej. Serwis ebusiarze.pl oficjalnie wystartował w kwietniu 2020 roku.

ebusiarze.pl to darmowe ogłoszenia z branży transportu lekkiego do 3,5 tony. Ogłoszenia mogą być dodawane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy. Dodanie ogłoszenia jest wyjątkowo proste i intuicyjne, a do tego całkowicie bezpłatne. Firmy z branży transportowej mogą bezpłatnie oferować swoje towary i usługi. W naszym serwisie kupisz i sprzedasz m.in. samochody dostawcze, cześci samochodowe, wyposażenie pojazdów.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.